Supernatural 12. Sezon

Supernatural 12. Sezon.. Winchester kardeşlerin maceraları 12. sezon ile devam ediyor. Eğer dizinin ilk sezonuna göz atarsanız Sam ve Dean’in ne kadar genç olduklarını görüp şaşırabilirsiniz. Düşünün ki dizi o kadar eski bir dizi aslında. Tam 12 sezon, dile kolay..

supernatural 12 sezon

Winchester Ailesi

Winchester ailesinin olağanüstü yaratıklar ile mücadelesi 2005 yılında başlamış. Diziyi ilk yayınlandığı tarihten itibaren haftalık takip edenler Sam ve Dean kardeşlerin orta yaşa yaklaşacak kadar büyüdüklerini fark etmemişlerdir. Avcı bir baba, avcı bir dede ve avcı yetişen Winchester kardeşler..

Supernatural Bitmeli mi?

Aslında geçtiğimiz sezon Tanrı ve kardeşi Karanlığın hikayesinin sonlanması ile birlikte dizi de bitmeliydi. Çoğu hayran bunu böyle istemekteydi belki. Ancak Tanrı ve kardeşinin hikayesi ile son dönemde saçma gelmeye başlayan dizi 12. sezonda yeniden kendini toparlamaya başladı. Eski tarz doğaüstü varlık avı ile harmanlanan bölümler sayesinde yeniden Supernatural tadı vermeye başladı. 11 yılın hatırına izleyecek ciddi bir hayran kitlesi zaten varken bu böyle bir süre daha gider gibi.

Anlayacağınız bir süre daha Supernatural bitti mi tarzında sorularla karşılaşmayacağız. Dizi şu haliyle de gayet güzel gitmekte. Elbette eski heyecanı almadığını söyleyenler de olacaktır. Farklı düşünen bir sürü yabancı dizi izleyicisi vardır mutlaka.

Castiel, Bobby Singer, Crowley, Lucifer, John Winchester, Mary Winchester, Ölüm, Ruby, Kevin Tran, Chuck Shurley, Metatron, Sheriff Jody Mills, Abbadon, Cadı Rowena, Garth Fitzgerald, Hileci Gabriel, Rufus Turner gibi birçok karakterle tanıştık. Asıl işi canavarlar, kan emiciler gibi gecenin yaratıkları olan bu dizi aynı zamanda esprili sahneleri de barındıracak kadar renkli. O nedenle 11 sezona raağmen dizinin bitmemesine sevinenlere şaşırmamak lazım.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.