Hu Hu Hu Allah Çocuk Şarkısı

Çocuk şarkılarına Hu Hu Hu Allah Çocuk Şarkısı ile devam ediyoruz. Çocuk şarkıları ya da ninniler hem derslerimizde kullanılabilir hem de evde çocuklarımıza, bebeklerimize dinletilebilir. Hu Hu Hu Allah şarkısı mp3 formatındadır ancak sıkıştırılmış dosya olarak zip şeklinde indirebilirsiniz. 40 DK çocuk şarkıları arşivinden güvenle bu şarkıları indirebilirsiniz.

Hu Hu Hu Allah Şarkısı Aslında Bir Ninnidir

Ninniler, çocuklarımıza, bebeklerimize güzel bir uykuya açılan kapılardır. Ancak başlı başına da birer kültür mirasıdır ninniler. Ninnilerimizi derleme projesi vardı çok eskiden aklımızda ama hem zaman hem de farklı imkanların olmayışı buna engel oldu. Böyle bir projeyi görmek ve desteklemek isterdik 40 DK olarak.. Nasıl ki Sabahat Akkiraz gibi sanatçılarımız, Anadolu’yu köy köy gezip türkü derliyorlar; biz de bunu ninniler için yapmak isterdik. Ne güzel Anadolu ezgileri yanında Anadolu ninnileri de kaybolmaz yaşardı uzun yıllar.

Hu Hu Hu Allah ninnisini veya diğer çocuk şarkılarını indirirken sorun yaşarsanız lütfen sayfanın altındaki yorum formunu doldurup bize iletiniz. Her türlü soru ve sorunlarınız için yazıya yorum bırakabilirsiniz.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.