Güzel ve Çirkin Boyama Sayfası (55 adet)

Boyama sayfaları serisine elli beş tane Güzel ve Çirkin boyama sayfası ile devam ediyoruz. Bu animasyon filmi, konu olarak eski bir hikayeye dayanıyor. Konu olarak harika bir peri masalı ve çok güzel bir animasyon filmidir. Filmleri ve dizileri de yapılmış bir konudur. Bir adet çirkinimiz ve bir adet güzelimiz vardır. Bunların birbirleri ile olan ilişkileri, tezatlar üzerinden kurgulanır.

Güzel ve Çirkin filminin özeti şöyledir. Genç bir prens vardır. Yaşlı dilencinin birisi bu genç prense bir gül verir. Bu gülün karşılığında ise ondan bir gecelik kalacak yer ister. Yaşlı dilencinin isteğini kabul etmez genç prens. Yaşlı dilenci ise prensi cezalandırır ve onu lanetler. Lanetlenen genç prens çirkin bir yaratığa dönüşür.

Bu çirkin yaratığın adı Beast’dir. Prensin önceki yaşamında hizmetçileri olan insanlar ise mobilyalara, ev eşyalarına dönüşür. Laneti gerçekleştiren dilenci, Beast’e bir gül ve sihirli bir ayna bırakır. Eğer yirmi beş yaşına kadar gerçekten sever ve sevilirse lanetin sona ereceğini söyler.

Uzun zaman sonra bir genç kız Beast’in hayatına girer. Bu kızın adı Belle’dir. Belle ve babası Maurice çıktıkları bir gezi sırasında kaybolurlar. Ormanlık alanda yollarını ararken lanetli bir şatoya denk gelirler. Ancak lanetli olduğunu bilmezler. Bu şato elbette ki çirkin Beast’e aittir. Beast, Maurice ve güzel Belle’yi esir alır.

Belle ve babasının şatodan ve Beast’ten kurtulma mücadeleleri de böylece başlamış olur. Şatodan kurtulmak için çaba gösterir ancak bu süre zarfında birçok sır öğrenecektir. İlgi çekici bir konu ve kahramanları ile Güzel ve Çirkin hikayesinde Belle ve Beast’i göreceksiniz.

Elli beş tane Güzel ve Çirkin boyama sayfası sizlerle. Boyama sayfaları konusunda sorun yaşarsanız sayfanın altından yorum bırakabilirsiniz. Her türlü yazdırma sorunu ve diğer sorunlarınızı mutlaka bize iletin.

 

 

 

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.