Zengin Olma Hayali (Hayaller ve Gerçekler 4)

zengin olma hayali 3Hayaller olmadan hayat çok sıkıcı bir şey olurdu mutlaka. Hayal kuramadığınızı düşünsenize! En azından hayal kurabiliyoruz. Bedava! Hayaller ve Gerçekler yazı dizimiz, Zengin Olma Hayali ile devam ediyor. Artık dünyamızda yaklaşık yedi milyar insan yaşıyor, ülkemizde ise seksen milyona yakın.. Herkes bir şeylerin hayalini kuruyor ama en çok kurulan hayal ise ileride bir gün zengin olma hayalidir.

Devamını oku…

Balıkçı Kasabasında Yaşamak (Hayaller ve Gerçekler 3)

balıkçı kasabasında yaşamak 1Hayaller ve gerçekler yazı dizisine devam ediyoruz. Hayal kurmadan olmaz elbette. Dünyanın en güzel şeylerinden birisi de hayal kurma özgürlüğümüzdür. Bazı insanların elinden hayal kurma özgürlüğünü de alırsanız, o yol bunalıma ve intihara kadar gidebilir. Sıradaki yazımız ise balıkçı kasabasında yaşamak temasını taşıyor. Bu konuya değinmeden olmazdı.

Devamını oku…

Hayvan Yetiştiriciliği (Hayaller ve Gerçekler 2)

Hayaller ve gerçekler Hayaller ve gerçekler adlı yazı dizisine başlamıştık. Şimdi ki yazımız da Hayvancılık İşine Girmek konusuna değineceğiz. Bildiğiniz gibi özellikle büyükşehirlerde yaşayan insanlarda görülen hayal kurma ve hayallerden yola çıkarak planlar yapma psikolojisini hayaller ve gerçekler adıyla dile getirmeye çalışıyoruz. Sırada hayvan yetiştiriciliği konusu var.

Devamını oku…