FUBAR izle

FUBAR Dizisi Hakkında Bilgiler FUBAR, Nick Santora tarafından yaratılan ve 2023 yılında Netflix’te yayınlanan bir Amerikan aksiyon-komedi dizisidir. Dizi, emekliliğine az kalmış olan CIA ajanı Luke Brunner ve yıllarca birbirlerinin varlığından habersiz olan kızı Emma Brunner’ın, bir aile sırrını keşfetmelerinin ardından birlikte çalışmak zorunda kalmalarını anlatıyor. FUBAR Dizisinin Oyuncuları Arnold Schwarzenegger – Luke Brunner Monica … Devamını oku

Bitmiyorsa Sebebi Var!

Bitmiyor bu ülkenin ölümleri. Bitmiyorsa sebebi var! Sanki hiç de bitmeyecek. Ta ki ölecek insan kalmayınca bitecek gibi. Umut yok yani. İttihat ve Terakki Cemiyeti’nden beri halk manipüle edildi bu ülkede. Padişahın böyle bir derdi yoktu saltanatın son dönemine kadar. Yani ne zaman güç elden gidecek gibi olsa Anadolu insanında harika işler çıkartan manipülasyon devreye giriyor. Hâlâ da durum hemen hemen aynı..

Devamını oku

Fidel Castro’nun 10 Sözü

Fidel castro'nun 10 sözü

Fidel Casto’nun 10 Sözü.. Dünyanın ve Küba’nın efsane lideri Fidel Castro, aramızdan ayrıldı. Doksan yaşında kaybettiğimiz Castro, siyasi ve kültürel açıdan tam bir dinozordu. Yıllar ve yıllar önce giriştikleri mücadelede sayısız kere başarısız olmalarına rağmen geri adım atmadılar. Bu sonuçla Küba halkını da özgürleştirdiler. Küba’nın sosyo ekonomik durumunu garipseyenler olsa da halkın temel insani haklara erişimi güvence altına alınmıştır. Küba devrimi, sözde değil özde hakların korunması devrimidir.. 

Devamını oku