Play Store’daki hafıza güçlendirici bazı oyunlar

Play Store’da hafıza güçlendirici birçok oyun bulunmaktadır. Bu oyunlar, genellikle görsel hafıza, işitsel hafıza, mekansal hafıza ve sözel hafıza gibi farklı hafıza türlerini geliştirmeye yöneliktir. İşte hafıza güçlendirici bazı Play Store oyunları: Memorado: Bu oyun, görsel hafıza, işitsel hafıza ve sözel hafıza gibi farklı hafıza türlerini geliştirmeye yöneliktir. Oyun, çeşitli zorluk seviyelerine sahip bulmacalar ve … Devamını oku

Play Store En Popüler Uygulamalar Ekim 2016

Play Store En Popüler Uygulamalar Ekim 2016

Play Store en popüler uygulamalar Ekim 2016 tarihi için. Play Store üzerinde en çok indirilen uygulamalar ve oyunlar sıralamasını Ekim ayı için en çok indirilenler listesi aşağıdaki gibi.

Devamını oku

2016’da En Çok Satılan Akıllı Telefonlar

2016'da En Çok Satılan Akıllı Telefonlar

2016’da En Çok Satılan Akıllı Telefonlar sıralaması ne durumda  bir bakalım. 2016 yılının ilk yarısı için Strategy Analytics tarafından derlenen en çok satan Android telefonlar hangileri ? İşte 2016’da en çok tercih edilen akıllı telefonlar.

Devamını oku

Android Cihaz Yöneticisi Nedir?

android cihaz yöneticisi

Google Android Cihaz Yöneticisi ne işe yarar? Diyelim ki Android yüklü bir cihazınız var. Bu cihaz bir tablet olabilir veya akıllı telefon olabilir. Cihazınız kaybolduğunda onu uzaktan yönetebilmenizi sağlayan Google hizmetine Android Cihaz Yöneticisi diyoruz.

Devamını oku

Windowsta Android Çalıştırmak

Windowsta Android çalıştırmak aslında çok kolay. Bluestacks programı ile uğraşmadan Windows işletim sisteminiz üzerinde herhangi bir program kullanır gibi Android işletim sistemini kullanabilirsiniz.

Devamını oku

Sony Xperia M4 Aqua Bellek Sorunu Çözümü

Sony Xperia M4 Aqua Bellek Sorunu Çözümü

Sony Xperia M4 Aqua bellek sorunu çözümü olarak sunulan hafıza kartının bir kısmını dahili bellek ile birleştirme işlemi bazı telefonlarda işe yaramamaktadır. Aynı zamanda da stabil bir işlem değildir.

Devamını oku