Better Call Saul 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Better Call Saul 3. Sezon geliyor.. Better Call Saul dizisi, üçüncü sezon başlangıç tarihi belli oldu. Breaking Bad dizisinin devamı diyebileceğimiz Better Call Saul dizisi, avukat Jimmy McGill’in hikayesini anlatıyor. Jimmy McGill karakterini ise Bob Odenkirk canlandırıyor.

Better Call Saul

Better Call Saul Dizisi

Bu diziden bahsetmek için ister istemez Breaking Bad dizisinden de bahsetmek gerekiyor. Jimmy McGill, yabancı diziler arasında efsanelerden birisi olmuş Breaking Bad dizisinin suçlu dostu avukatıydı. Müvekkilleri genelde kötü işlere bulaşmış kişilerdi. Avukatlık yöntemleri de çok tartışmalıydı.
Jimmy McGill (Saul Goodman) kimdir? Nedir? Ne yer, ne içer? Nerede yaşar? Nasıl bir ortamda büyüdü ve aile üyeleri hayatta mı? Aslında dizi bunları en baştan anlatıyor. Tek bir kişi üzerinden gitse de sıkmıyor izleyeni. Hatta şu anda birçok kişi bu dizinin üçüncü sezonunu sabırsızlıkla bekliyor. Sadece bir şeyi itiraf etmek lazım ama; bu diziyi en çok sevenler ve takip edenler Breaking Bad dizisini izlemiş kişiler. Yani Breaking Bad izlemeden bu diziyi izlemek nasıl olur onu ben de bilemiyorum. İzleyecek kişi, Breaking Bad dizisinden haberdar değilse dizinin izlenilebilirliği düşük olabilir.
Dizinin kahramanı Jimmy McGill (Saul Goodman), Breaking Bad dizisinde Walter White ve Jesse Pinkman’a sahip çıkması yanında sempatik ve renkli kişiliği ile zaten beğeni toplamıştı. Buna ek olarak da Breaking Bad fanları, diziye özlem duyan herkes diziyi özlemişti. Better Call Saul, bu özlemi bir nebze karşıladı. Çünkü tanıdık yüzler vardı ve dizinin çekildiği bölge tanıdıktı. Yönetmen, senarist (Vince Gilligan, Peter Gould) durumu zaten tanıdık izler demek başlı başına.

Better Call Saul 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Better Call Saul 3. Sezon başlama tarihi belli oldu. 10 Nisan 2017 günü Better Call Saul 3. Sezon 1. Bölüm yayınlanacak. Epeydir bekleyen Better Call Saul hayranları için hasret Nisan ayında bitmiş olacak.
Breaking Bad’den Jonathan Banks, Mike Ehrmantraut’u canlandırıyor.

Breaking Bad’den Hangi Karakterler Katılacak?

Son bilgilere göre Gustavo Fringe (Gus), diziye dahil olacak. Breaking Bad dizisinden Jimmy McGill dışında Mike Ehrmantraut (Jonathan Banks) karakteri vardı. Bu ikisi ile idare ediyorduk kısmen. Ama şimdi Gus karakteri de kesin eklecek deniliyor.
Bu Breaking Bad severler için çok güzel bir haber.
Gus Fringe karakterini Giancarlo Esposito oynamakta.
Gus Fringe’in gelişinin hatrına bir tane de video eklemiş olalım.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.