Balıkçı Kasabasında Yaşamak (Hayaller ve Gerçekler 3)

Servet

Bir gün belki hayattan, geçmişdeki günlerden bir teselli ararsın, bak o zaman resmime..

You may also like...

2 Responses

  1. gokhan dedi ki:

    Benimde ailemle en buyuk hayalim ama tabi esim cekiniyor haklida ama birkere yasayacagimiz bir hayatta neden paraya deger veririz anlamak mumkun degil o yuzden cocugum ve karimi alip bu nadide yerlerden birisine yerlesip kendi dunyamizi ve alabilecegimiz zevkleri en dorugunda ve tatlari en nadide sekilde yasamak arzusuyla kendime 3 sene sure verdin tabi zorlanacagiz ama buyuksehirin pis havasi maganda insablari suratsiz canlilari cekmektense kendi bahcemi temizler oglusum ve esimle pikniklere sahillere dagda kekik kokulu ovalarda aksam olunca somine veya soba basinda oturmaya ve en onemlisi yasamin tatlarina varmayi tercih ederim hepinizi seven insan gkhn

  2. Servet dedi ki:

    Gökhan Bey, yorumunuz beni çok mutlu etti. Aynı durumu yaşadığımız ortada. Ben de oğlum ve eşimi alıp hayalimin (planımın) peşinden gideceğim. Aksi durumları da hesaba katarak bunu yüksek ihtimal gerçekleştirmek istiyorum. Aksi durumlar ise gidilecek yerdeki eğitim kurumlarının durumu diyebilirim. Şehir dışındaki özel okullar durumu olanlar için alternatif olabiliyor. Bu konu netleştiğinde yola çıkmış oluruz gibi geliyor. Çok enterasan belki ama ben de 4 yıl süre verdim. Bizde ki fark eşimin de istiyor oluşu.

    Ben şehrin gürültüsünden, maganda ruhlulardan çok kekik kokusundan bahsetmek isterim 🙂 O kekik kokusu yok mu! Çok başka ama.. Dilerim, o güzel sahillerde yüzmek, dağlarda ve bayırlarda kekik kokusu eşiliğinde zaman geçirmek nasip olur hepimize. Dediğiniz gibi kaç kere yaşayabileceğiz şu hayatı.

    Çok çok selamlar, teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.